InSites.sk

X-BOLT lel

SYSTEM

Užívateľ
AUTOR TÉMY

• ZAREGISTROVANÝ: 04.12.2018
  • POČET TÉM: 2
  • POČET PRÍSPEVKOV: 5
  • POČET KOMENTÁROV: 0
pred 8 mesiacmi

1. Nick admina: X-BOLT
2. Dôkaz(Demo):---viz text---
3. Vysvetlite situáciu: Hráš s menom STRAFERS FILIP sa neustále za tým ako ho niekto zabil recconectoval. Videl som to a pozoroval som ho,lebo skoro každé kolo som ho zabil a vedel som o tom. Písal som najprv slušne adminovi,ktorý bol na serveri nech si to ustriehne. Napriek opakovaným výzvam admina,nech s tým niečo deje,som chytil nervy a napísal som mu niečo v tomto zmysle: Si už ty normálny? Hráč sa ti tu rrčkuje a s tým nič nerobíš,ja ti to napíšem aj s druhým hráčom,ktorý na tom servery bol a ty to neustále ignoruješ. Si asi mentálne zaostalý alebo primitív.
-volil som hrubšie výrazy no napriek tomu som ho nijako neurazil ani ho nepoňížil(primitív je diagnóza,nie nadávka)
-za tým mi dal kick a následne ban na 2h za nadávky,čo som nepochopil kvôli čomu
-viem že je to čerstvý admin,nemá toľko skúseností či už so zvládaním situácií alebo s AMX.
-týmto nechcem aby bol potrestaný,ba naopak aby si uvedomil a vedel sa lepšie orientovať v hre,čo sa okolo neho deje.
-demo nemám ani screen načo som vypol hru a šiel sem
-keby ste mali možnosť na webe full id demá zo serverov,mohol by som ho vyčasovať.
-týmto dúfam,že sa admin patrične vyjadrí a nelocknete tento topic z dôvodu toho,že nemám dôkaz (demo)

Odpovede (12) | Strana 1 z 2

X-BOLT

Užívateľ

• ZAREGISTROVANÝ: 03.11.2018
  • POČET TÉM: 4
  • POČET PRÍSPEVKOV: 36
pred 8 mesiacmi

Ako som už povedal, ja som to nepostriehol.Vždy ako som zomrel tak som išiel odpisať na steam. To že keď som išiel pozrieť na toho hráča ktorý tam už nebol tak bohužiaľ. Volil si hrubšie výrazy a za to si bol potrestaný BANOM, a takto to bude stále. Neustále si písal že na tomto portáli je neschopný A tím, nechal som to tak. Potom si začal skákať a už som to riešil tak ako som uznal za vhodné. Takže táto stažnosť k ničomu nevedie, ja to považujem za bezpredmetné. Ja nemám dostatočnú skúsenosť s AMX ? asi sranduješ však ?! Keby nemám skúsenosť tak som asi neni v A tíme logika nie ? Ale takéto piškótky mám najradšej Ale pamätaj si len jedno, ja som ťa upozornoval najmenej 3x neposluchol si a dostal si BAN, a verím tomu že každý jeden admin by to riešil rovnako, teda česť výnimkám tie by ti dali BAN rovno. Počkám čo k tomuto napíše vedenie.

SYSTEM

Užívateľ
AUTOR TÉMY

pred 8 mesiacmi

Je dosť funny že ja som prišiel na server a tá téma o neschopnom A teame už bola rozvinutá,takže ja som ani 1 slovo nenapísal na váš A team,tak to je krivé tvrdenie ak si myslíš opak tak mi pošli scr. dík.
-druhá vec je to,že ty keď si v hre a na servery pripojený,tak sa máš venovať hre a robiť to,čo má na servery admin robiť a nie odpisovať na steam to,že umreš vždy prvý a ideš na steam odpisovať nikoho nezaujíma
-tretia vec s tým amx týpek ti tam napísal aj so mnou,že to sa banuje na chat a nie na celú hru . Takže neviem kdo má väčšie skúsenosti s AMX či ja alebo ty no nevadí však každý sa raz musí naučiť,čo je to vôbec bind
-po 2x hovorím,že primitív není nadávka (ak niesi dosť vzdelaný tak si pozri GOOGLE.),takže si ma nemal za čo banovať
-som zvedavý,čo tu napíše niekto vyšší z vedenia,či to bude rozumnejšie ako to,čo si napísal a ako sa na servery správaš

Naposledy upravené pred 8 mesiacmi / Naposledy upravil SYSTEM

X-BOLT

Užívateľ

pred 8 mesiacmi

Chlapec môj zlatý, nemám screen ale nemám dôvod ani klamať. A to kto povedal ty ? Kde to je napisané že nesmiem odpisať ? Je také pravidlo alebo si nebodaj to pravidlo vymyslel pred minútou ? Ty si teda velký čarodej Ten BAN som dal tak ako som uznal za vhodné ? Kde je problém ? Ja som admin nie ty, ty nemáš právo mi rozkazovať. Veď povec nejakému admínovy že je primitív, a potom uvidíš čo je sila AMX Ja som ťa upozornoval ty si to nerešpektoval a dostal si BAN, a takto to bude stále, už nebudem upozornovať, ale rovno budem toto banovať. Ja sa na servery spravám slušne, to že ty a WHITE urážate portál a cely A tím tak bohužial Raz sa opáliš na nesprávnom adminovy, a verím tomu že to nebude ani tak dlho trvať

Trevis

Užívateľ

• ZAREGISTROVANÝ: 26.08.2018
  • POČET TÉM: 0
  • POČET PRÍSPEVKOV: 78
pred 8 mesiacmi

Ak správne chápem systema , tak admin mu dal Ban na 2 hodiny za nadávky do hry? Myslím že v amxmodmenu sú rozdelené prehrešky na chat a hru. Ale jak vidím v banliste tak dal do hry čo dokazuje systemovu sťažnosť a admin si nedal pozor na svoje konanie. Ja by som zobral sťažnosť za oprávnenú , poučí admina jeho HLSA na tsku a bude sa snažiť vyhýbať takýmto nedorozumeniam.

SYSTEM

Užívateľ
AUTOR TÉMY

pred 8 mesiacmi

Neviem fakt či píšem do blba alebo si fakt zaostalý ..
-keby ste mali na serveroch zavedený id demá serverov ako to majú na GS tak by som tu vedel pekne dokázať čo,že tu celý čas klameš Ja som prišiel na server a ani 1 slovo som nenapísal na váš A team to sa mi zdá písal White a nejakí iní hráči ja vás tu ani nepoznám v A teame ale tak nevadí
-vidno že nemáš pojem o čase a ani o hre ..
-radím viac sa venovať adminovaniu na servery a menej nepotrebných vecí (ako je odpisovanie na steame a nereagovanie na pripomienky hráčov)

X-BOLT

Užívateľ

pred 8 mesiacmi

Trevis ten BAN som dal tak schválne, vyše hodiny som počuval ako niekto nadáva na toho potom na toho a chameleon si pride a začne si tu kidať svoje. Proste žiadná logika, BAN som dal právom, a či už budem niesť následky alebo nie ja som spokojný že som to vyriešil takto. Mňa žiadné decko osočovať nebude. A keď to vedenie bude riešiť odobratím práv, tak bohužial za svojim BANOM si stojim.

BloodyAngel

Užívateľ

• POČET TÉM: 11
  • POČET PRÍSPEVKOV: 97
pred 8 mesiacmi

mluvil jsem o tom s boltem a ten říká že řešil gether s jeho klanem proto nedával pozora dema prej nemáte nikdo tak nevím neříkam ten nebo ten že má pravdu to jen tak nelze posoudit

Trevis

Užívateľ

pred 8 mesiacmi

Systema poznám a dosť dlho, myslím že jeho by nejaký Ban netrápil a keby ho dostal tak by sa kvôli tomu neregistroval a nezalozil Topic so sťažnosťou na admina, hltv nie je ale logicky to je pravda ,pretože som sa stretol s adminmi ktorí to mali u prdele a keď niekto začne na neho niečo v slušnom a admin to nerieši , a zrejme potom ako sám povedal že hodinu kyda a vraj "osocuje" tak na Tom niečo bude nie? Podľa mňa nie je zdravé "hodinu" ako admin ignorovať hráča ktorý má na niečo neustále upozorňuje mne by tiež nervy rupli...
+ Poznámky typu je tu po mal si ho nahlásiť v tomto prípade neberiem do úvahy pretože si admin , veľa ľudí určite na serveri nebolo a mňa by hnevalo tiež keby mám ísť robiť vyšším zbytočnú prácu do pp kde musia sťahovať Dema , pozerať to a dávať verdikty. Lepšia možnosť to spraviť hneď na serveri. A gather mal riešiť na tsku teda nie? Alebo ísť zo servera preč.

+ @Bloody, hovoríš ,že si s ním diskutoval na tsku, že nemá ani jeden demo. Vie o Tom admin ,že keď ide banovat má si natočiť dôkaz o Tom pretože môže nastať situácia podobnej tejto? Ďalší dôvod upozornenia a poučenia admina.

Naposledy upravené pred 8 mesiacmi / Naposledy upravil Trevis

SYSTEM

Užívateľ
AUTOR TÉMY

pred 8 mesiacmi

Zase klameš .. Ja som hodinu nikoho neurážal proste si si neplnil povinnosti admina a tým to hasne
Ty fakt nevieš pochopiť,že ti tu celý čas píšem o tom že hráč porušoval opakovane pravidlá ..
-ak si myslíš že som decko tak môžeš ísť so mnou na TS a môžme to poriešiť ak máš na to odvahu. (ďalší výkvet tvojho IQ o tom,že nepoznáš ľudí a hovoríš na nich veci,ktoré ani nevieš )
- + videl som screeny ako si trevisovi písal nech ti nechá miesto Ten čo chodí z 1 portálu do druhého. lol

Trevis

Užívateľ

pred 8 mesiacmi

Chcem aby každý admin pri logicky uvažoval zo svojich skúseností a pod. Pri takýchto veciach. Za mňa admin spochybnil vo viacerých veciach ktoré som tu spomenul a vysvetlil. Rozmýšľajte predtým čo píšete, čo robíte, môj konečný verdikt, ak niekto niečo na tak mi to píšte do súkromnej správy, zdrzte sa spamu

Táto tema je zamknutá.