InSites.sk

[ZAMIETNUTÉ] Žádost o Admina

petrpaulik

Užívateľ
AUTOR TÉMY

• ZAREGISTROVANÝ: 05.10.2019
  • POČET TÉM: 1
  • POČET PRÍSPEVKOV: 4
  • POČET KOMENTÁROV: 0
pred týždňom

1. Server na ktorom žiadate: Jailbreak #1 [FREE EVIP]

2. Váš nick: petrpaulik

3. Vaše SID: STEAM_0:0:203347722

4. Bany a prehrešky? : Žádné

5. Niečo o vás : No jak je z nicku zřejmé jmenuji se Petr Pochazím z malé vesničky. Je mi něco přes 19 :/, myslím si že dokážu být vtipný, v pohodě týpek, ale umím i hezky nadávat když se mi něco nelíbí . Už od mala jsem chtěl být ajťák, skládání počítačů/opravy mě bavili ze všeho asi úplně nejvíc tak jsem ihned po úspěšném zakončení na základní škole nastoupil na obor IT s maturitou. Avšak většina náplně studia byla programování (a zapojování zásuvek ) a k sestavování počítačů jako takových jsme se nedostali, pak začal strach z maturity tak jsem v půlce prváku přestoupil na obor Zámečník I když se o počítače zajímám dodnes myslím, že to bylo nejlepší rozhodnutí které jsem mohl udělat a nikdo nevěřil že ajťák bude dělat rukama a dokonce se tím i jednou živit, doufám teda . Takhle to šlo celé 3 roky, kde jsem i běhěm studia úspěšně splnil svářečskou školu z technologie MIG-MAG. A třeťák jsem úspěšně zakončil závěrečnou zkouškou s výučním listem. Přes ty roky na učňáku jsem si vypěstoval obrovskou lásku k autům a přesto, že mám řidičák něco přes rok tak už mám 3 . Aktuálně studuju 2. učňák, kde dělám šikovného autoklempíře .

6. Prečo by ste chceli byť vy adminom?: Jako mladší jsem měl na starost pár menších projektů, nejznámější byl asi Gamenice. Všechno to skončilo především kvůli nedostatku času. Nějakou dobu jsem si dal od cska pokoj, hrál jsem pouze CS:GO. Poté mě to zase chytlo, tak jsem hledal nějaké místo, kde bych se tak mohl usadit, kde bych mohl najít nějakou skvělou partu lidí jako kdysi. Původně byl plán se usadit na GS avšak mě po nějaké době omrzel a štval mě tam přístup některých z adminů, hlsa a tím, jak to tam jako celek funguje. Dokonce jsem tam i úspěšně dokončil Akademii a to je tak asi vše z GS . Náhodou jsem přes nějaký server vyhledávač narazil na Jailbreak server od vás, tak jsem si řekl že to vyzkouším, zatím mě to baví více i když na serveru nehraje tolik lidí. Řekl bych že je v tomhle serveru potenciál se rozrůstat dál, tak bych chtěl svoji maličkostí k tomu trocha přispět A kdo ví, třeba tu bude později hrát víc lidí než u konkurence . O Admina si žádám proto, že bych rád přispěl svými zkušenostmi, které asi nejsou tak velké, ale jsou. Zároveň k tomu patří i umravňování lidí na server když zrovna není přítomný nikdo z Adminů, aby nevznikali o serveru různé drby typu "pojď hrát sem, tu to stejně nikdo nehlídá" apod Nemá to být narážka na neaktivitu adminů. Ale každý máme svůj život a není možné být na serveru furt.

Vím, zaregistrovaný jsem pouze chvilinku, avšak není problém hodiny dohrát a aktivitu si udržet.

7. Steam nick/Link: https://steamcommunity.com/id/petrpaulik11/

8. Hlstats link : http://hlstatsx.insites.sk/hlstatsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1840

No

Naposledy upravené pred týždňom / Naposledy upravil Marcel32

Odpovede (11) | Strana 2 z 2

Thug Life

Vedenie

• ZAREGISTROVANÝ: 07.08.2019
  • POČET TÉM: 2
  • POČET PRÍSPEVKOV: 47
  • POČET KOMENTÁROV: 0
pred týždňom

3x Nie dôvody máš vyššie napísané.
Zamietnuté
O 14 dní si môžeš znova požiadať treba prejaviť záujem o portál a servery a nie hneď byť admin.

Táto tema je zamknutá.